Horoskopas gruodžio mėnesiui

2015 metų gruodžio mėnesį, norint būti sėkmingais daugelyje gyvenimo sferų, vertėtų veikti neskubant, viską gerai apgalvojant, sumaniai prisitaikant prie kintančių aplinkybių, bei protingai kontroliuojant situacijas. Visą gruodžio mėnesį Marsas, kuris atsakingas už aktyvumą, judės tranzitu Svarstyklių ženklu, skatindamas atvirumą, polinkį nepriklausomybei, gebėjimą veikti sumaniai, kartais meniškai, tokio tranzito metu galimas polinkis orientuotis į partnerius, siekti bendradarbiavimo, tačiau tuo pačiu galimas noras išsiaiškinti oponentų, konkurentų ketinimus, ieškoti priešų.

gruod15


Venera, kuri atsakinga už grožio sampratą, meilę, gebėjimą formuoti tarpusavio santykius, teisingai įvertinti daiktus, jų vertę, mėnesio pradžioje dar irgi bus Svarstyklių ženkle, kuriame jos padėtis stipri, todėl planetos savybės gali pasireikšti pilnai, bei skatinti harmonijos bendravime siekimą. Gruodžio 5 d. ryte Venera pereis į Skorpiono ženklą, kuris jai nepalankus, kuriame jos padėtis silpna, todėl šio tranzito metu gali stiprėti emocinis prieraišumas, gebėjimas užjausti, pastovumas jausmuose ir simpatijose, tačiau ir polinkis pergyvenimams, o gruodžio 30 d. Venera pereis į Šaulio ženklą, todėl stiprins vidinį aktyvumą, polinkį maloniam bendravimui, nepriklausomybės ir laisvės siekimui, akiračio plėtrai.
Merkurijus pirmą gruodžio mėnesio dekadą judės tranzitu Šaulio ženklu, kuriame jo padėtis silpna, tačiau tokio tranzito įtaka gali skatinti ambicijas, dalykiškumą, nors koncentruotis į konkrečias užduotis gali būti kiek sunkiau. Pirmąją gruodžio mėnesio dekadą formuosis kiek dvejopos nuorodos, iš vienos pusės, destruktyvių Marso aspektų Uranui ir Plutonui įtakoje, gali sustiprėti polinkis kovoti už teisybę, valdingumo, agresyvumo išraiškos, galimi konfliktai, įtampa pasaulyje, išlieka teroristinių išpuolių pavojus, tikėtinas skubotumas, neapgalvoti veiksmai, kurie gali skatinti įvairaus pobūdžio nemalonumus, todėl norint išvengti nepalankių situacijų, vertėtų pasirūpinti savo asmeniniu saugumu, būtinas atsargumas sąlytyje su ugnimi, sprogstamosiomis, degiomis medžiagomis, elektros prietaisais. Iš kitos pusės, Saulės ir Veneros formuojamų harmoningų aspektų įtakoje, šiame periode, gali stiprėti drąsa ir ryžtingumas, gebėjimas energingai ir greitai spręsti materialines problemas, gali stiprėti intuicija, įžvalga, gali daugėti energijos, gebėjimas įkvėpti kitus, įgyvendinti ambicijas, periodas palankus verslo atstovams, dalykiškiems, kūrybiškiems žmonėms, einamųjų problemų sprendimui. Tokiu metu tikėtina stipri vaizduotė, laikas palankus meilei, pažintims, gali pildytis kai kurios svajonės, patraukti kūrybinė sfera, tokiu metu gali būti lengva užmegzti santykius, jie gali vystytis veržliai, audringai, jausmai gali būti grindžiami aistra. Gruodžio 10 d. naktį Merkurijus pereis į Ožiaragio ženklą, kuriuo judės iki sekančių metų sausio 2 dienos, todėl stiprins logiškumą, toks tranzitas palankus intelektualinei veiklai, proto koncentracijai, gali stiprinti dėmesingumą, nuovokumą, apdairumą, dalykiškumą, išryškinti motyvaciją.
Gruodžio 11 d., 12:29 val. (Lietuvos laiku), Šaulio ženkle stos Mėnulio jaunatis, prasidės naujas Mėnulio mėnuo, todėl iki jaunaties momento vertėtų pasistengti užbaigti darbus, grąžinti skolas, susitaikyti, jeigu buvo su kuo nors susipykta, o jaunaties dieną palanku kurti planus ateinančiam mėnesiui, numatyti tikslus, suformuoti sau užduotis, arba galima ryžtis atsikratyti žalingų įpročių. Mėnulio jaunatis Šaulio ženkle gali išryškinti reikalus, susijusius su mokslu, žinių siekimu, tolimomis kelionėmis, ryšiais su užsieniu, svarbios dalykinės informacijos gavimu, o kadangi Saulė ir Mėnulis formuos konfliktinį aspektą Jupiteriui, tai galimas polinkis maištingumui, perdėtam laisvės siekimui, gali išryškėti lengvabūdiškumas, išlaidumas, susijęs su meilės ryšiais ir prabangos siekimu, ekscentriškumas veiksmuose, polinkis nuotykiams. Tokiu metu galima pervertinti savo jėgas, apsirikti, suklysti, per didelis atvirumas ir neatsargumas gali tapti pažeidžiamo išdidumo ir užslėptų nuoskaudų priežastimi. Vidurinę gruodžio mėnesio dekadą, dvejopų aspektų įtakoje, iš vienos pusės, galimi pranašiški sapnai, gali stiprėti dvasiniai interesai,įžvalga, praktiškumas, ypač komercinėje veikloje, galima tikėtis daug kontaktų, naudingos, aktualios informacijos gavimo. Tokiu metu galima sėkmė meilės sferoje, tokiu metu galima sėkmingai atkreipti priešingos lyties atstovų dėmesį, užmegzti naujas pažintis, formuoti asmeninius santykius. Iš kitos pusės, gali stiprėti polinkis ginčytis, prieštarauti, gali stiprėti dirglumas, ūmumas, ko pasekoje galimi neapdairūs poelgiai, galima susidurti su apgaulėmis, manipuliacijomis, aferomis, polinkiu patenkinti savo įnorius. Šiame periode gali stiprėti polinkis kritikai, radikalios mintys ir idėjos, nepasitenkinimas savimi ir supančia aplinka, galimi rizikingi veiksmai, nors tuo pačiu gali stiprėti intuicija, ir ryžtingumas, skatinantis veikti.
Jupiteris visą gruodžio mėnesį toliau judės Mergelės ženklu, stiprindamas realistines, žemiškas išraiškas ir polinkius, o Saturnas šį periodą praleis Šaulio ženkle, kuriame jo padėtis kiek prieštaringa, kada dosnumo ir šykštumo derinys skatina interesą socialinėms problemoms ir teisingumui, o tvirtumas ir atkaklumas palankūs horizontų plėtrai. Saulė dvi pirmąsias gruodžio mėnesio dekadas eis tranzitu Šaulio ženklu, stiprindama optimizmą ir išmintingumą, o toks tranzitas palankus ryšių su užsieniu stiprinimui, tolimoms kelionėms, veiklos ir akiračio plėtrai.
Gruodžio 22 d., 6:48 val. (Lietuvos laiku), Saulė pereis į Ožiaragio ženklą, tai sutaps su žiemos saulėgrįža (solsticija), kada Saulės aukštis zenite bus minimalus, kada bus ilgiausia naktis ir trumpiausia diena, bei tai sutaps su astronominės žiemos pradžia. Saulės perėjimas į kitą ženklą, žiemos saulėgrįža gali rodyti virsmą į naują būseną, naujo gyvenimo etapo pradžią. Saulės tranzitas Ožiaragio ženklu skatina kai kurias priešingybes, kadangi žemės stichijos Ožiaragio ženklas skatina nuovokumą, tvirtumą, esminį pagrindimą, emocinį stabilumą, koncentraciją, metodiškumą, o Saulei būdingas atvirumas, nepriklausomybė, siekis pakilti, išsiskirti iš supančios aplinkos, todėl toks savybių derinys gali stiprinti koncentraciją, norą įsigilinti į detales, siekį išvengti galimų pavojų, tikslingumą ir gebėjimą planuoti, darbštumą ir atkaklumą. Pirmąją trečios dekados pusę, gali stiprėti gebėjimas suprasti kitus, periodas palankus dalykinei, komercinei veiklai, tokiu metu bus lengva užmegzti santykius, juos stiprinti, arba susitaikyti, siekti harmonijos ir tarpusavio supratimo.
Gruodžio 25 d., 13:11 val. (Lietuvos laiku), Vėžio ženkle prasidės Mėnulio pilnaties fazė, todėl tai bus laikas, palankus užsiimti namų reikalais, kada daugiau dėmesio reikėtų skirti šeimai, vaikų ir namiškių poreikiams. Tokiu metu gali stiprėti svajingumas, stiprėti vaizduotė, materialinės gerovės siekimas, tačiau Mėnulio pilnaties įtakoje daugėja energijos, stiprėja dirglumas, ūmumas, todėl vertėtų vengti ginčų, konfliktų, nevertėtų aiškintis tarpusavio santykių, artimu pilnaties momentui neplanuoti svarbių darbų, vėlesniam laikui nukelti chirurgines operacijas, vertėtų būti atidesniems vairuojant, bei vengti kontaktų su nenuspėjamais, agresyviais, arba apsvaigusiais asmenimis. Gruodžio 26 d. ryte tranzitinis Uranas sustos Žemės stebėjo atžvilgiu ir pradės judėti direktyvine kryptimi, todėl gali paskatinti įvairaus pobūdžio permainas, o aplamai paskutinę gruodžio mėnesio dekadą vertėtų siekti harmonijos su artimais žmonėmis, palanku spręsti profesines ir asmenines problemas, įvertinti savo veiklos rezultatus, kurti planus ateičiai, numatyti sekančių metų tendencijas.
Gruodžio 31 dienos vakarą, sutinkant sekančius kalendorinius, 2016 metus, astrologinis šio šventinio vakaro fonas bus kiek dvejopas, iš vienos pusės, jis gana palankus, kadangi Mėnulis bus Mergelės ženkle, jungtyje su Kylančiu Mėnulio mazgu, formuos harmoningus aspektus Merkurijui ir Venerai, todėl skatins dėmesingumą, emocijų ir jausmų harmoniją, gebėjimą lengvai bendrauti, nors iš kitos pusės, Saulės formuojami destruktyvūs aspektai Uranui ir Plutonui, gali skatinti nekantrumą, skubotumą, valdingumą, norą primesti savo nuomonę, polinkį avantiūroms, nuotykiams, apdairumo stoką, tačiau šie aspektai savo piką pasieks tik sekančių metų pirmąją savaitę, kada jų įtaka bus stipriausia. Norint smagiai sutikti naujuosius metus, vertėtų būti geranoriškais, apdairiais, nuovokiais ir tada šventinis vakaras padovanos gerus įspūdžius, pakilią nuotaiką, padės pritraukti sėkmę ir gerovę.
Palankios gruodžio mėnesį bus 1, 3, 8, 9, 12, 15, 21, 22, 24 ir 25 dienos.
Nepalankios gruodžio mėnesį bus 5, 6, 10, 13, 17, 18, 19, 23, 28, 29 ir 30 dienos, o likusios gruodžio mėnesio dienos bus neutralios.

Šį horoskopą sudarė astrologė Milda. Griežtai draudžiama horoskopą kopijuoti bei platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško astroprognozes.lt sutikimo.

 
00 rss Sužinok
astrologines
naujienas pirmas
Get Adobe Flash player