Zodiako ženklų suderinamumas

Partnerių suderinamumas gali liesti ne tik meilę ir santuoką, bet jį galima pritaikyti ir dalykinei, verslo partnerystei. Kartais suderinamumo horoskopai atliekami pagal gana sudėtingus metodus, panaudojant daugybę astrologinių elementų, nors pagrindinių santykių kokybei apibūdinti pakanka tam tikrų apibrėžtų koncentruotų duomenų.

Kas liečia santuokos partnerystę, tai to paties Saulės zodiako ženklo vyrams ir moterims tinka skirtingų ženklų partneriai, todėl čia ne visada tinka visuotinai priimtos taisyklės, o lemiamą įtaką turi konkretūs asmeninio gimimo horoskopo veiksniai, bei planetų tarpusavio ryšiai. Negalima tvirtinti, kad nesuderinami yra tradiciniai Saulės zodiako ženklai, esantys opozicijoje, čia galimos išimtys, viską nulemia partnerių individualumas, todėl pozityviais gali būti visi 144 derinių variantai. Žinant palankaus suderinamumo faktorius, remiantis partnerių gimimo, bei bendru suderinamumo horoskopais, galima numatyti partnerystės perspektyvas, arba jų nebuvimą. Bendrame suderinamumo horoskope ne visos planetos yra vienodai svarbios, yra išskiriamos atitinkančios tik tam tikrus faktorius, atsakančios už vieną ar kitą temą.

00 suderinamumas

Suderinamumo horoskope akcentuojami įvairūs klausimai, nagrinėjamas kiekvieno iš partnerių įgimtas asmenybės konfliktiškumas, tarpusavio ryšiai tarp konfliktinių planetų bendrame horoskope, kas labai gerai parodo būsimų santykių perspektyvas. Nagrinėjamas seksualinis tarpusavio ryšys tarp partnerių, kas turi labai didelę reikšmę palankiam suderinamumui, bei išorinė seksualinių santykių elgesio pusė. Gana svarbus yra neseksualinis psichologinis tarpusavio ryšys, kuris sutinkamas patvariose santuokose, kuriose nėra tarpusavio ryšio tarp seksualinių planetų, kur santuokos pagrindu tampa draugystė. Gana svarbus yra tarpusavio supratimas sąmonės ir pasąmonės lygmenyse, išreikštas abipusės simpatijos jausmas.

Labai svarbus bendrame suderinamumo horoskope toks veiksnys, kaip laimės ar nelaimės suteikimas sąjungos partneriui, nagrinėjama, ar yra gimimo horoskopuose meilės formulė, laimingo šeiminio gyvenimo nuoroda. Išanalizavus visus faktorius, daroma išvada, kiek yra suderinami partneriai tarpusavyje, žmonėms tampa lengviau apsispręsti, ar iš tikrųjų tokia partnerystė jiems priimtina, ar tai nėra laikinas susižavėjimas, ar iš tikrųjų šalia „jo žmogus", jo „antroji obuolio puselė". Santuoka – gana rimtas gyvenimo žingsnis, todėl jam reikėtų pasiruošti visapusiškai, kad vėliau netektų apgailestauti dėl nepalankaus pasirinkimo.

 

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą.

avinas_s_s jautis_s_s dvyniai_s_s vezys_s_s liutas_s_s mergel_s_s
svar_s_s scor_s_s saulys_s_s ozia_s_s vandenis_s_s zuvys_s_s

 

Saulės zodiako ženklų suderinamumas

Suderinamumas - moterims
Zodiako
ženklas
Palankus Nepalankus
Avinas Avinas, Vandenis Vėžys, Svarstyklės, Skorpionas, Šaulys, Žuvys
Jautis Vėžys, Ožiaragis, Vandenis Avinas, Jautis, Dvyniai
Dvyniai Vėžys, Vandenis Avinas, Svarstyklės, Skorpionas, Šaulys, Ožiaragis
Vėžys Vėžys Avinas, Jautis, Dvyniai, Šaulys
Liūtas Avinas, Svarstyklės Liūtas, Mergelė, Vandenis
Mergelė Ožiaragis, Žuvys Svarstyklės, Skorpionas, Šaulys, Vandenis
Svarstyklės Avinas, Jautis, Žuvys Vėžys
Skorpionas Dvyniai, Žuvys Avinas, Mergelė, Ožiaragis
Šaulys Liūtas, Skorpionas, Ožiaragis Avinas, Dvyniai, Vandenis
Ožiaragis Jautis, Dvyniai, Ožiaragis Svarstyklės
Vandenis Dvyniai Mergelė, Skorpionas, Vandenis, Žuvys
Žuvys Jautis, Mergelė, Skorpionas, Žuvys Avinas, Ožiaragis

Suderinamumas - vyrams
Zodiako
ženklas
Palankus Nepalankus
Avinas Avinas, Liūtas, Svarstyklės Jautis, Dvyniai, Vėžys, Skorpionas, Šaulys, Žuvys
Jautis Svarstyklės, Ožiaragis, Žuvys Jautis, Vėžys
Dvyniai Skorpionas, Ožiaragis, Vandenis Jautis, Vėžys, Šaulys
Vėžys Jautis, Dvyniai, Vėžys Avinas, Svarstyklės
Liūtas Šaulys Liūtas
Mergelė Žuvys Liūtas, Skorpionas, Vandenis
Svarstyklės Liūtas Avinas, Dvyniai, Mergelė
Skorpionas Šaulys, Žuvys Avinas, Dvyniai, Mergelė, Vandenis
Šaulys Su kai kuriomis išlygomis - Avinas Avinas, Dvyniai, Vėžys, Mergelė
Ožiaragis Jautis, Mergelė, Šaulys, Ožiaragis Dvyniai, Skorpionas, Žuvys
Vandenis Avinas, Jautis, Dvyniai Liūtas, Mergelė, Šaulys, Vandenis
Žuvys Mergelė, Svarstyklės, Skorpionas, Žuvys Avinas, Vandenis
 
Suderinamumas pagal kiniečių metus

 

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą.

 

ziurke bulius tigras triusis drakonas gyvate
arklys ozka bezdzione gaidys suo sernas


ŽIURKĖ
Pasitikrinkite ar esate šis ženklas!

Data 
NuoIki (imtinai) SpalvaElementas
1936.01.241937.02.10raudonaugnis
1948.02.101949.01.28geltonažemė
1960.01.281961.02.14baltametalas
1972.02.151973.02.02juodavanduo
1984.02.011985.01.20žaliamedis
1996.02.181997.02.06raudonaugnis
2008.02.072009.01.25geltonažemė
2020.01.242021.02.10baltametalas

 

Žiurkei palankūs partneriai, kurie gimę Drakono, Buliaus (Buivolo) ir Beždžionės metais, o vengti reikėtų partnerių, gimusių Arklio metais.

Žiurkė ir Žiurkė. Kada abu partneriai gimę pagal kiniečių tradiciją Žiurkės metais, tokia sąjunga gali būti gana problematiška, kadangi panašūs charakterio bruožai, tokie kaip aistringumas, kartais peržengiantis kai kurias ribas, jų romantiškumas, kiti panašūs polinkiai, pradžioje traukiantys, vėliau gali tapti rimtų nesutarimų priežastimi. Tai gali būti palanku trumpalaikiam meilės ryšiui, pašėliojimui, savo jausmų patikrinimui, bet ilgalaikiams santykiams toks derinys nėra palankus. Trumpalaikei draugystei palanku, o ilgainiui netgi draugiški santykiai gali nutrūkti, dėl noro rungtyniauti tarpusavyje, nesugebėjimo pasidalinti nuopelnais, arba įtakos zonomis.

Žiurkė ir Bulius. Abu partneriai gali puikiai vienas kitą suprasti, abu ryškūs individualistai, Buliaus požiūris į partnerę Žiurkę labai rimtas, jis sugeba saugoti partnerės paslaptis, priimti jos trūkumus, o tai labai palanku Žiurkei. Tačiau Žiurkė nesugeba tuo pačiu atsilyginti Buliui, kliūtimi bendravime gali tapti jos plepumas, santykių intymumo paviešinimas, kas labai nepriimtina Buliui, tokie dalykai jį gali ne juokais įsiutinti, bei sugadinti santykių harmoniją. Tikėtinas skirtingas partnerių seksualinis poreikis, Žiurkė yra lyderė, ji seksuali, o Bulius tuo klausimu ramesnis, labiau santūrus ir pedantiškas, kas gali erzinti Žiurkę, nors Bulius yra ir labiau ištikimas, tai gali tenkinti Žiurkę ir pasitarnauti rimtiems tarpusavio santykiams.

Žiurkė ir Tigras. Tarp partnerių, pagal kiniečių tradiciją gimusių Tigro ir Žiurkės metais, gali būti gana problematiška sąjunga dėl partneriams būdingų skirtingų asmeninių savybių. Tigrui būdinga grobuoniška natūra, jis yra realistas, jis mėgsta laisvę, nors jis yra nesavanaudis, be galo drąsus. Tokios jo savybės žavi Žiurkę, bet jai to maža, ji gali siekti, kad partneris ja pastoviai žavėtųsi, ją dievintų, ji bijo jį prarasti, tačiau jai nepriimtinas Tigro laisvės poreikis, ji jaučiasi rami tik tada, kada partneris būna šalia. Tigrui patinka Žiurkės taupumas, šeimyniškumas, mokėjimas pasirūpinti rytdiena, daugelyje sferų partneriai vienas kitą tarsi papildo, bet skirtingi esminiai požiūriai ilgalaikiams ryšiams gali trukdyti.

Žiurkė ir Triušis (Katinas). Kada partneriai gimę vienas Triušio (Katino), o kitas Žiurkės metais pagal kiniečių tradiciją, tokioje sąjungoje galimi kai kurie prieštaravimai. Triušiui (Katinui) nepalanku įtampa, ekstremalios situacijos, jam būtina ramybė, patikimumas, saugumo jausmas, o Žiurkei visa tai atrodo, kad Triušis (Katinas) nori tokiu būdu ją apgauti, pergudrauti, nors realybėje šito nėra, abu partneriai lygiaverčiai. Žiurkei būdingi bruožai nepatiklumas, pusiausvyros nebuvimas, ji geba labai puikiai apsimesti, turi gana neblogus artistinius gabumus, todėl patiklųjį Triušį (Katiną) gali suklaidinti jos elgesys. Dėl savo vidinių savybių, abiems partneriams gali būti sunku emocinėje plotmėje rasti bendrą elgesio liniją, o tarpusavio draugystei tokie parneriai tinka pakankamai gerai.

Žiurkė ir Drakonas. Šiame partnerių derinyje Žiurkė gali ryžtis neapgalvotiems poelgiams, norėdama patraukti didingojo Drakono dėmesį, kuris ją traukia, skatina aistras, su kuriuo ji jaučiasi pasitikinti savimi. Tačiau Drakono natūra kiek kitokia, jis mėgsta vis naujas pažintis, o pajutęs aistrą, susižavėjęs nauju meilės objektu, apie esamą partnerį gali tiesiog pamiršti. Savo dėmesį nukreipia į tuos, kas jį dievina, kas juo žavisi, todėl nuoširdi, su atsidavimu Žiurkės meilė, pakankamai stipriai glosto Drakono savimeilę. Žiurkė sugeba ištikimai mylėti, gali palaikyti ir padėti Drakonui siekiant sėkmės, šiuos partnerius gali susieti ne vien tik meilė, bet ir nuoširdi draugystė, jie sugeba vienas kitą papildyti, todėl tokia sąjunga gali būti pakankamai palanki.

Žiurkė ir Gyvatė. Bendras tokių partnerių bruožas – kaupimas, abu vienodai miklūs, gebantys prisitaikyti vienas prie kito. Nors Gyvatė yra nelinkusi būti ištikima, Žiurkę jai apgauti sunku, o tokiu atveju, galima arši tarpusavio kova, nors nugalėtoja gali tapti Gyvatė, kuri linkusi šėlioti. Aplamai, tokie partneriai neypatingai jaučia vienas kito poreikį, jų bendra sąjunga galimai kiek keista, bet idealiai draugystei tokie partneriai tinkami, jie sugeba vienas kitą vertinti, kartu jiems linksma, jie gali draugiškai kritikuoti kitus, o artimi santykiai gali būti grindžiami tik didžiule kantrybe, supratimu. Jie savo tarpusavio santykių neviešina, kada Žiurkė tampa agresyvi dėl Gyvatės poelgių, pastaroji Žiurkę gali tarsi užhipnotizuoti, taip ją nukenksmindama. Tai nėra palankus derinys, jeigu galvojama apie santuoką.

Žiurkė ir Arklys. Partneriai, gimę Žiurkės ir Arklio metais, turi nemažai panašumų, bet abu linkę kartais prarasti saiko jausmą, todėl gali prikrėsti kvailysčių. Žiurkė yra nuovoki, ji dažniau vadovaujasi sveika nuovoka, o Arklys daugiau paklūsta savo užgaidoms ir norams, todėl tokiuose tarpusavio santykiuose Žiurkė Arklį laiko lengvabūdišku, o pastarasis pasigenda partnerės supratimo, taigi artimi santykiai nežada būti labai pozityvūs ir verčiau jiems vengti bendros sąjungos.

Žiurkė ir Ožka. Kada moteris gimusi Žiurkės metais, o vyras Ožkos metais, tokia sąjunga nėra pozityvi, abu partneriai yra per daug skirtingų charakterio bruožų. Žiurkei yra būdingas racionalumas ir kritika, ji ne itin simpatizuoja Ožkai, jau nekalbant apie meilės galimybę, o Ožka myli laisvę, ji nerūpestinga, mėgsta pasvajoti, todėl bendra jų sąjunga tikrai nepageidaujama. Žiurkė nebus tuo rėmėju ir globėju, koks būtinas Ožkai, o pastarosios laisvamaniški poreikiai labai erzina praktiškąją Žiurkę, todėl surasti bendrą kalbą tokioje poroje yra gana sudėtinga.

Žiurkė ir Beždžionė. Partneriai, gimusieji Žiurkės ir Beždžionės metais, nėra labai gerasis derinys, jų sąjungoje galimi nesuspratimai, skatinantys nemalonumus, o jų panašumai – pomėgis linksmybėms, noras valdyti, yra labiau kliūtis, nei privalumas. Tokie santykiai daugiau palankūs draugystei, o artimiems asmeniniams santykiams nelabai tinkamas derinys - Beždžionės laisvamaniškumas, šaltumas, gudrumas gali Žiurkę išvesti iš kantrybės, todėl tokie santykiai gali vesti į aklavietę.

Žiurkė ir Gaidys. Partneriai, gimusieji Žiurkės ir Gaidžio metais, tai problematiškas derinys, kuriame Gaidžiui būdingas lengvabūdiškumas, garbėtroška, paviršutiniškumas, kas visiškai nepriimtina Žiurkei. Abu ženklai turi bendrų bruožų – agresyvumas, polinkis išlaidavimui, svetimų trūkumų išryškinimas, tokie panašumai gerokai ardo harmoniją, neskatina pozityvių tarpusavio santykių. Palankesnis variantas būtų tada, jeigu šioje poroje vyras būtų gimęs Žiurkės metais, o moteris Gaidžio – tokia moteris labiau sugeba tvarkyti namų ūkį, ji šeimyniškesnė – tai priduotų harmonijos bendrai sąjungai.

Žiurkė ir Šuo. Šiame partnerių derinyje, Šuo iš prigimties įpratęs saugoti ir ginti savo teritoriją, jis kažkiek prisibijo paslaptingos Žiurkės, kuri sugeba perprasti neramią Šuns prigimtį. Tarpusavyje jie gali būti pakantūs vienas kitam, jie turi bendrų polinkių, jie yra tarsi kuklūs bendrininkai, kurių pagrindinis gyvenimas vyksta nakties metu ir kuriems sunku lengvai užmegzti pokalbį su pirmu sutiktu. Toks partnerių derinys gali gyvuoti jų santykių paslaptingumo, jų tikėjimo ir pasitikėjimo ateitimi dėka. Ilgesnį laikę pabendravę tarpusavyje, geriau vienas kitą pažinę, tokie partneriai pradeda vis labiau pasitikėti vienas kitu, Šuo iš prigimties yra ištikimas, o tokia jo savybė Žiurkei yra labai svarbi. Jeigu jiems gresia pavojus, nemalonumai, abu vienodai gerai geba pasirūpinti savimi. Toks partnerių derinys gana palankus tiek meilės, tiek bendros veiklos sferoje.

Žiurkė ir Šernas. Partnerių, gimusių kinietiškais Šerno ir Žiurkės metais bendras bruožas yra malonumų ieškojimas, abu partneriai yra seksualios ir aistringos natūros, tai yra jų poros jungiamoji grandis, jie kartu gali pergyventi daugybę malonių akimirkų, vienas kitą palaikydami ir papildydami. Kai kurie prieštaravimai galimi – Žiurkė sunkai priima Šerno naivumą, bet visada lieka patenkinta tokio partnerio švelnumu, meilumu, pakankamu dėmesiu, todėl dėl savo partnerio ji gali tinkamai pasiaukoti, gali jį išmokyti gyvenimo praktiškumo, tinkamai naudoti lėšas, skatinti Šerną tapti judresniu. Tokia sąjunga gali būti pakankamai pozityvi.

 
Gimimo dienos įtaka

 

Pasirinkite (paspauskite) norimą dieną.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

 

1

1-ąją mėnesio dieną gimę žmonės – išties kūrybingos ir išradingos asmenybės. Jie turi tvirtą nuomonę ir požiūrį, jiems itin gerai sekasi įtikinti kitus. Jiems nepatinka apribojimai ir neprašyti patarimai, kitų įsikišimas į jų reikalus, todėl jie mieliau dirba vieni, yra nepriklausomi nuo kitų. Juose galima pastebėti diktatoriškų užmačių. Šie žmonės yra be galo ryžtingi ir turi stiprią valią, tačiau kartais gali būti užsispyrę ir įnoringi, jiems būdingos besaikės ambicijos, kurių įgyvendinimui jie gali sutelkti visus savo protinius sugebėjimus. Emocionalus susižavėjimas gali būti laikinas, antraeilis, beveik visada nukreiptas jų ambicijoms tenkinti. Šie žmonės reikalauja paklusnumo, nuolankumo, todėl jų santuoka toli gražu ne visada nusiseka. Jie be galo ryžtingi ir ištvermingi, neatsisako sau iškeltų tikslų, jeigu tai sušvelninta jiems būdingu apmąstymu, tai gali duoti puikių rezultatų. Kalbėdami jie gali būti gana tiesmukiški, kartais grubūs ir žiaurūs. Jie puikiai sutaria su tais, kurie sąmoningai jiems paklūsta, sutinka likti jų šešėlyje, nesistengia elgtis su jais kaip lygūs su lygiais. Su jais gali sugyventi tik tas, kuris gerbia jų individualumą bei laisvę. Šie žmonės visada išsiskiria, kupini tvirto ryžto ir kūrybingumo. Jų asmeninės savybės – tik aukščiausio lygio. Tačiau jiems ypač sunku bendrauti su kitais žmonėmis. Aplinkiniai turi parodyti jiems supratimą, taktiškumą.

 
Partnerio nuoroda gimimo horoskope

Kiekvieno žmogaus gimimo horoskopas sudarytas iš 12-os astrologinių namų, atsakingų už įvairias gyvenimo sferas, o septintas namas turi sąsają su įvairaus pobūdžio partneryste, bei santuoka. Šiame name esantys ženklai, namą valdančios, bei jame esančios planetos, gali suteikti visą informaciją apie kiekvieno žmogaus gebėjimą formuoti tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, kompromisų siekimą, gali apibūdinti asmeninius draugus, galimus santuokos partnerius. Gimimo horoskope esanti pati pozityviausia planeta, kuri neturi ryšio su piktais horoskopo namais (jų kiekviename horoskope yra trys), kuri nepažeista destruktyviais, ypač piktomis laikomų planetų, aspektais, gali duoti nuorodą, koks partneris būtų pats palankiausias, su kuriuo galima būtų kurti santuoką, planuoti bendrą ateitį. Pati pozityviausia gimimo horoskopo planeta gali nurodyti galimo palankaus partnerio Saulės zodiako ženklą, arba jo kylantį ženklą gimimo momentu (Ascendentą), arba vidinės įgimtos energetikos atitikimą ženklo, kurį nurodo tokia planeta, savybėms. Analogiškai, pagal gimimo horoskopo nuorodas, galima sužinoti, kokio zodiako ženklo savybes atitinkantis partneris galėtų būti visiškai nepalankus. Norint padaryti teisingą sprendimą, kiekvienam vertėtų žinoti savo gimimo horoskopo nuorodas, kas padėtų pasirinkti patį palankiausią partnerį, su kuriuo galėtų susiklostyti harmoningi ilgalaikiai tarpusavio santykiai, bei išvengti klaidingo pasirinkimo, nepalankiai įtakojančio gyvenimą partnerystėje. Saulė yra horoskopo šerdis, išreiškianti jo esmę, Saulės padėtis horoskope apibūdina žmogaus asmenybę, o Saulės zodiako ženklų, kylančio ženklo ir vidinės įgimtos energetikos apibūdinimas nurodytas žemiau.

 

Pasirinkite (paspauskite) norimą ženklą.

avinas_s_s jautis_s_s dvyniai_s_s vezys_s_s liutas_s_s mergel_s_s
svar_s_s scor_s_s saulys_s_s ozia_s_s vandenis_s_s zuvys_s_s

AVINAS

Kada Saulė randasi Avino ženkle, charakteriui gali suteikti tokias savybes, kaip gebėjimas užsidegti idėja ir vesti paskui save kitus, stiprina siekį visada judėti į priekį, link progreso, skatina energingumą, aistringumą, drąsą, sąžiningumą, atvirumą, tiesumą, bei polinkį nesiskaityti su aplinkinių interesais ir problemomis. Avino ženklo atstovas pirmtakas, lyderis, tiesiantis sau ir kitiems kelią, dažnai turi įgimtą vadovo, organizatoriaus talentą, jis geba gauti įkvėpimą ir tai suteikti kitiems, jis pilnas entuziazmo ir veiklumo, jam gali patikti ką nors pradėti, tačiau nebūdingas polinkis tai užbaigti, padaryti iki galo, tai linkęs pavesti atlikti kitiems. Tam tikrais momentais, šio ženklo atstovas gali būti ūmiu, dirgliu, impulsyviu, neapdairiu, per daug drąsiu, o kartais atvirai grubiu, gali užsigyventi skolų, neturėdamas polinkio jas grąžinti, dažnai galimas polinkis gyventi skolon, nors pats gali gebėti uždirbti, o turėdamas galimybę, gali skolinti kitiems. Toks žmogus gali mažai domėtis kitų problemomis, jo nuomone, visi aplinkiniai turėtų skirti dėmesį jam, dominuojanti tokio žmogaus savybė, yra savęs įtvirtinimas, siekis užkariauti, daryti kitus pavaldžiais, pasiekti savo, elgesyje būdingas demonstratyvumas, išorinis sceninis efektas. Pokalbyje būdingas polinkis perimti iniciatyvą, padėti paskutinį tašką, o ginčo metu, paskutinio žodžio teisę jis pasilieka sau. Charakterio tipas yra vyriškas, stiprus ir valdingas, būdinga drąsa, sąžiningumas, tiesmukumas, kartais pereinantis į grubumą. Norint palenkti į savo pusę šio ženklo atstovą, nereikėtų persistengti, siekiant dominavimo, labiau vertėtų nusileisti, bei paskutinio žodžio teisę suteikti Avino ženklo atstovui, tokio tipo žmogui patinka tiesūs, sąžiningi ir atviri žmonės. Norint atstumti nuo savęs šio ženklo atstovą, reikėtų siekti viršenybės, siekti dominuojančios padėties jo atžvilgiu.

Jeigu Saulė pažeista, charakteriui gali suteikti tokias savybes, kaip polinkis įsitvirtinti, egocentriškumas, nevaldomos aistros, grubumas, demonstratyvumas, polinkis spręsti problemas iš jėgos pozicijų, būdingas ūmumas, per didelis atvirumas, tiesmukumas, ambicingumas, dirglumas, išdidumas, neapdairumas, išlaidumas, skubotumas, nekantrumas, polinkis sensacijoms, kraštutinumams, blogi įpročiai (rūkymas, silpna nervų sistema, ar panašiai). Šio ženklo atstovas, viduje galimai labai pažeidžiamas, jis pasaulį gali priimti kaip grėsmę savo individualumui, todėl jo kovingumas, daugeliu atveju, gali būti kaip vidinio silpnumo kompensacija. Šio ženklo atstovas puldamas tik ginasi.

Kada kylantis ženklas yra Avinas, tai rodo stiprų individualumą, savimi pasitikintį žmogų, kartais kiek arogantišką, netgi kiek įžūloką ir užsispyrusį. Toks žmogus gali kalbėti garsiai, greitai, staigiai, gali perimti iniciatyvą pokalbyje ir užimti lyderio pozicijas kompanijoje, kadangi jo energijai reikalingas išėjimas. Galimai būdingas per didelis atvirumas ir tiesmukumas, gali kalbėti tai, ką galvoja, kartais netgi tada, kada neklausiama. Pasaulį toks žmogus mato tarsi priedą prie savęs, su kitais žmonėmis kartais gali būti patiklus, greitai gebantis pamiršti skriaudą, tačiau tokio žmogaus niekada negalima apgaudinėti, kadangi tai jis gali priimti kaip išdavystę.

Kada vidinė įgimta energetika atitinka Avino ženklo savybes, tai individas, besiveržiantis pirmyn su intensyvia energija, pirmaprade jėga, ryžtingumas padeda įgyvendinti bet kokius ketinimus, nešvaistant laiko veltui. Toks žmogus pilnas entuziazmo, siekio pasižymėti, išsiskirti, turintis įvairialypius socialinius šansus sėkmei. Savarankiškas, nepriklausomas nuo aplinkinių nuomonės ir palaikymo, bent jau tokiu laipsniu, kiek yra priklausomi kiti žmonės, siekiantis originalumo, nebijantis per tai likti vienumoje, pirmenybę atiduodantis norui tapti lyderiu, arba individualybe. Tokiam žmogui galimai būdingas polinkis geriau veikti, nei ko nors nebandyti, nors ir tektų apsirikti, o įkvėptas idėjos, gali jausti tokį nekantrumą ir jaudulį, kad dažnai gali stengtis tai įgyvendinti nedelsiant, nors tai būtų neapgalvota, nepatikrinta patikimais būdais, niekada nelinkęs prisipažinti esąs nugalėtu. Neigiamos charakterio savybės gali būti kaip nepakantumas kitų žmonių pasyvumui ir silpnybėms, kolektyve gali jaustis kiek nejaukiai, gali būti sunku bendrauti, bendradarbiauti su kitais, galimai būdingas per didelis nekantrumas, skubotumas, impulsyvumas, trūksta kantrybės, dėmesingumo.

JAUTIS

Kada Saulė randasi Jaučio ženkle, gali suteikti talentus, turtingus kūrybinius gabumus, vaizduotę, gebėjimą sukaupti patirtį, materialinę gerovę, intelektualines ir dvasines vertybes, darbštumą ir praktiškumą, ramumą, ištvermę, kantrybę, gebėjimą tvirtai ginti savo požiūrį, bei nugalėti sunkumus, kliūtis. Tokia planetos padėtis rodo pagrįstumą ir gebėjimą apgalvoti savo veiksmus, siekį suteikti kokiam nors daiktui ar reiškiniui tikslų vertinimą, skatina pasitikėjimą savimi, galimas finansinis talentas, gerumas ir minkštumas, tačiau būdingas užsispyrimas ir tvirtumas, susidūrus su pasipriešinimu ir nugalint kliūtis, tikėtinas išradingumas kokioje nors veikloje, pomėgis gauti dovanų ir skaniai pavalgyti, būdingas patikimumas ir švelnumas, galimas interesas finansams, ekonomikai, politikai, įvairioms meno rūšims, literatūrai biologijai, botanikai, medicinai. Šio ženklo atstovai gali suprasti, įvaldyti daugelį dalykų, bet gali blogai valdyti techniką, arba dirbti su instrumentais, vairuojant gali išreikšti pasitikėjimą savimi, bet blogai žinoti taisykles.

Jeigu Saulė pažeista, charakteriui gali suteikti tokias savybes, kaip didžiulis pasitikėjimas, pasitenkinimas savimi, per gera nuomonė apie save, jausmingumas, kaprizingumas, polinkis meilės pramogoms, saldumynams, kartais tingumas, išlaidumas, garbės siekimas, despotiškumas, savivalė, autoritariškumas, ūmus būdas, užsispyrimas, išdidumas, dogmatizmas, konservatyvumas, neskubrumas, uždarumas, nenuspėjamumas.

Kada kylantis ženklas yra Jautis, tokiame žmoguje galima matyti jėgos, pastovumo, patvarumo ir patikimumo įsikūnijimą, judesiai gali būti lėtoki, gracingai tingūs, bet juose juntama slapta jausminga jėga. Toks žmogus viską gali daryti apgalvotai ir metodiškai, jis emocionaliai santūrus ir uždaras, ramus, nemėgstantis peštynių, ilgo dalyvavimo triukšminguose renginiuose. Jis mėgsta ramybę, reaguoja tik į tai, kas jam pačiam svarbu, nelinkęs kištis į svetimus reikalus, mėgsta, kad jo taip pat, niekas be reikalo netrikdytų. Tokiam žmogui labai svarbu materialinė gerovė, jaukumas ir komfortas, stabilumas viskame, o dėl stipraus jautrumo, gali jausti potraukį priešingai lyčiai.

Kada vidinė įgimta energetika atitinka Jaučio ženklo savybes, tai individas, kuriam būdingas stabilumo, šeimyniškumo siekimas, kuris viską daro apgalvotai, metodiškai, tačiau jam labai sunku prisitaikyti prie netikėtų situacijų. Išoriškai toks žmogus atrodo minkštas, tačiau jis turi labai stiprią valią, didžiulį užsispyrimą, jis viską atlieka nuosavu tempu, jam nepriimtina, kada yra skubinamas, verčiamas daryti tai, kuo jis nėra užtikrintas. Žmogų lengva paskatinti, palenkti į ką nors pasitelkus žavesį, grožį, meilę, švelnumą, tačiau jokiu būdu negalima vartoti jėgos, priversti. Toks žmogus gali su niekuo nekovoti, bet nirtingai priešintis bet kokiam bandymui priversti jį daryti tai, ko jis daryti nenori. Gali atrodyti ramiu, atsainiu žmogumi, tačiau po regimai geranoriška ir taikia išvaizda slepiasi didžiulė jėga. Jeigu aplinkybės pasiekia valios išraiškos lyginimo stadiją, tai toks žmogus visada bus pranašesnis savo nenumaldomo nepalenkiamumo dėka, savo gebėjimu nurungti bet ką. Jeigu toks žmogus numatė sau tikslą, jo niekas nepajėgus išmušti iš vėžių. Trūkumams galima priskirti būdingą egoizmą, aistrą malonumams, šykštumą, užsispyrimą. Būdingas potraukis priešingai lyčiai, kas gali skatinti per didelį gyvenimiškų malonumų siekimą.

DVYNIAI

Kada Saulė randasi Dvynių ženkle, charakteriui gali suteikti tokias savybes, kaip aktyvumas, judrumas, veiklumas, nuoširdumas, pastabumas, susidomėjimas, smalsumas, sąmojingumas. Šio ženklo atstovas gali būti apsišvietęs, apsiskaitęs, bendraujantis, nuolat skubantis, nuolat užsiėmęs, dažnai gali vienu metu imtis kelių reikalų, jo nuotaika gali greitai kisti, jam būdingas stiprus intelektas ir nebloga intuicija, geri organizaciniai gabumai, talentas, gebėjimas gauti reikalingą informaciją. Gali lengvai užmegzti ryšius, galimai kalbus, „neieškantis žodžio kišenėje“, gali nesavanaudiškai kažką prikurti, o tokia savybė palanki masinių informavimo priemonių darbuotojui (redaktoriui, žurnalistui, reporteriui), leidybininkui, rašytojui, literatui, vadybininkui, tarpininkui.

Jeigu Saulė pažeista, charakteriui gali suteikti tokias savybes, kaip savimeilė, bruzdumas ir nerimastingumas, per didelis neramumas ir nervingumas, paviršutiniškumas, nepatikimumas, permainingumas, išsiblaškymas, nepastovumas, chaotiškumas, neorganizuotumas, gali išryškėti gudrumas, nenuoširdumas, polinkis meluoti, priešprieša tarp vidinio pasaulio ir realios tikrovės.

Kada kylantis ženklas yra Dvyniai, tai judrus, nuoširdus, greitai kalbantis, gal kiek per daug kalbus, todėl kitiems, labiau rimtiems žmonėms, galintis pasirodyti kiek lengvabūdišku, žmogus, kuriam būdingas stiprus asmeninis žavesys, todėl į kitus jo charakterio trūkumus, iš jį supančių žmonių pusės, gali būti žiūrima nuolaidžiai. Tokio žmogaus charakteris lengvas, permainingas, nuotaika nepastovi, jo išskirtinis bruožas – neribotas smalsumas, jis visada nori būti įvykių centre, jam liūdna, jeigu nėra su kuo pakalbėti, arba aplink jį nieko nevyksta, jis gerai vystosi savo aplinkos, bendravimo, kontaktų terpėje.

Kada vidinė įgimta energetika atitinka Dvynių ženklo savybes, tai jaunatviškas, guvus individas, nepriklausomai nuo to, kiek jam iš tikrųjų metų. Tokio žmogaus protas visada aktyvus, smalsus, lankstus, atviras naujoms žinioms. Gali būti kiek mažiau susikaupęs, kiek išsiblaškęs dėl daugybinių idėjų, siekiantis įvairovės, permainų, peno protui ir aktyvaus visuomeninio gyvenimo. Toks žmogus visada įdomus pašnekovas, jam patinka susitikti ir bendrauti su daugybe įvairių žmonių, jis yra draugiškas, gali mėgti kiek paflirtuoti, bendravime lengvas, žavus, žaismingas. Netgi tuo atveju, jeigu jo savijauta prasta, jo išvaizdoje tai neatsispindi, jam nebūdinga niūri veido mina, būdingas stiprus jumoro jausmas, jis sudaro lengvabūdiškumo regimybę, kuri labai svarbi jį supantiems žmonėms. Pastovumas ir patikimumas, ne šiam žmogui būdingos savybės, o jo privalumai, tai greitas protas, iškalba, gabumai kalboms, bendravimas, kalbumas, grakštumas ir rafinuotumas visuomenėje, gebėjimas tiesti tiltus tarp žmonių ir idėjų. Tokio žmogaus trūkumams galima priskirti per didelį kalbumą (tuščiažodžiavimą) tuo atveju, jeigu jis neturi veiklos, kurioje galėtų panaudoti savo protinius ir kalbinius įgūdžius. Būdingas nervingumas, bruzdumas, jeigu reikalai einasi per daug lėtai.

VĖŽYS

Kada Saulė randasi Vėžio ženkle, gali suteikti turtingą vaizduotę ir gerą atmintį, stiprų imlumą ir psichologiškumą, puikų gebėjimą prisitaikyti, išvystytą prisirišimo prie šeimos, tėvų ir namų jausmą, rūpestingumą, humaniškumą, gerumą, įgimtą auklėtojo ir pedagogo talentą, siekį kuo nors rūpintis. Tokia planetos padėtis išryškina sentimentalumą, dėmesingumą, taktiškumą, atsargumą, kintančių įspūdžių poreikį, meilę kelionėms, permainoms, patriotiškumą, interesą praeičiai, istorijai, stiprų savininkiškumo, nuosavybės jausmą, taupumą, pareigingumą ir ūkiškumą, kantrybę ir gebėjimą paklusti labiau stiprioms asmenybėms, praktiškumą, atsakingumą, sąžiningumą ir darbštumą. Vėžio ženklo atstovas išreiškia iniciatyvą, ryžtingumą, aktyvumą, gindamas, apsaugodamas savo vidinį pasaulį, stengiasi slėpti savo mintis, bet išlieja jausmus ir emocijas, siekia saugumo, ieško stipraus užnugario, o nuotaika stipriai priklauso nuo supančios aplinkos. Būdingas dėmesingas detalėms, humanitariškas protas, tokia planetos padėtis palanki psichologo, psichoterapeuto, gydytojo pediatro, mokytojo, vaikų darželio auklėtojo, istoriko, archeologo profesijai, palanku žmogui, užsiimančiam žemės ir namų ūkiu, arba profesijai, susijusiai su vandeniu, kariškiui (Tėvynės gynyba).

Jeigu Saulė pažeista, charakteriui gali suteikti tokias savybes, kaip psichologinis pažeidžiamumas, dažna nuotaikų kaita, priklausanti nuo menkiausios išorinės įtakos ir nereikšmingų gyvenimiškų smulkmenų. Būdingas imlumas svetimai įtakai, mediumizmas, dirglumas, polinkis prikibti dėl menkniekių, audringos emocinės reakcijos, baimės, nuolankumas ir drovumas nepažįstamoje aplinkoje, baimė pasirodyti juokingu, infantiliškumas, kaprizingumas, įžūlumas, užgaulumas, nesveikas idealizmas, perdėtas naujų įspūdžių, nuotykių siekis, smulkmeniškumas, merkantiliškumas, šykštumas, įtarumas, nenuspėjamumas, silpnumas, pasyvumas, polinkis plaukti pasroviui, blogi įpročiai.

Kada kylantis ženklas yra Vėžys, tai kitiems gali daryti minkšto, drovaus, ramaus žmogaus įspūdį, santykiuose su kitais žmonėmis gali būti atsargus ir jautrus, todėl supantys žmonės kartais gali nesuprasti, kas su juo iš tikrųjų vyksta. Galimai uždara veido išraiška, tylus dėmesingumas, pagal kurį sunku suprasti ką jis galvoja. Tokio žmogaus galimai stipri atmintis praeičiai, stiprus emocinis ryšys su šeima ir giminėmis, todėl jį gali labai traumuoti artimų jam žmonių tarpusavio ginčai, konfliktai, tai iš jo gali atimti gyvenimo pagrindą. Jam labai svarbu turėti savo stabilius namus, šeimą, vaikus, jo nuotaika gali dažnai kisti, jam būdinga ilgai prisiminti nuoskaudas.

Kada vidinė įgimta energetika atitinka Vėžio ženklo savybes, tai žmogaus mintys ir nuomonė nuspalvinti emocijomis ir asmeniniais prisirišimais, jis išskirtinai ištikimas tiems, kuriais rūpinasi, globoja, palaiko, kadangi jam būdingas labai stiprus motiniškas refleksas (nepriklausomai nuo lyties). Jis dėmesingas kitiems žmonėms, intuityviai suvokia kitų žmonių jausmus ir poreikius. Jis gailestingas, gebantis užjausti, aštriai jaučia svetimą skausmą, todėl gali dažnai būti tuo žmogumi, kurio ieško kiti žmonės, kuriems reikalinga paguoda, palaikymas ir pagalba. Tokio žmogaus nuotaika gali dažnai svyruoti ir kisti, jis niekada nepamiršta nei gero, nei blogo. Jis daro minkšto, ramaus žmogaus įspūdį, santykiuose su kitais žmonėmis yra labai atsargus, todėl tik gerai pažinęs žmogų, įsitikinęs, kad jam niekas negresia, jis gali jam atsiverti. Jam labai svarbu turėti savo namus, tą ramią „oazę”, kur jis gali jaustis saugus. Jo trūkumu gali būti tai, kad jam labai sunku ryžtis radikalioms permainoms, atsisakyti to, kas jam pažįstama ir saugu. Jam būdinga įsižeisti, stipriai prisirišti, „kibiai“ laikytis žmonių, prisiminimų, kas asmeniška, sentimentalu. Dažnai gali nesugebėti paaiškinti ir motyvuoti savo poelgius, kadangi daug ką gyvenime jis atlieka intuityviai.

LIŪTAS

Kada Saulė randasi Liūto ženkle, gali suteikti sveiką ambicingumą, siekį būti svarbiausiu, būti dėmesio centre, gali skatinti kilnumą, nuosavos vertės jausmą, pasitikėjimą savimi, optimizmą, entuziazmą, širdingumą, šiltumą, sąžiningumą, nuoširdumą, atsidavimą, pastovumą, valią, energiją, drąsą, oratoriaus, vadovo savybes, gebėjimą vyrauti, atleisti, galima meilė sportui, interesas ir gabumai scenai, menui, mokymui, išsilavinimui.

Jeigu Saulė pažeista, charakteriui gali suteikti tokias savybes, kaip lengvabūdiškumas, polinkis blizgesiui, pasirodymui, garbėtroška, būdingas idealizmas, patiklumas, pavydumas, savivalė, despotiškumo, avantiūriškumo išraiškos, padidinta nuomonė apie save, galimas ūmumas, tačiau ir gebėjimas atlėgti, demonstratyvumas, išdidumas, per didelis pasitikėjimas savimi, tiesmukumas.

Kada kylantis ženklas yra Liūtas, būdingas savo reikšmingumo pojūtis, noras visiems patikti, o jeigu tai nepavyksta, gali nukentėti savimeilė. Toks žmogus gali garsiai kalbėti, lengvai perimti iniciatyvą pokalbyje, tapti dėmesio centru, bet kurios kompanijos siela, atvirai ir sąžiningai kalbėti tai, ką galvoja. Tokio žmogaus stiprus savivertės, saviraiškos, išdidumo jausmas, todėl jis gali giliai įsižeisti, jeigu jo kas nors nepastebi, nelinkęs konfliktuoti su jį įžeidusiu žmogumi, bet tokiam žmogui gali prarasti pagarbą. Svarbiausia gyvenime tokiam žmogui yra jo saviraiška, savijauta, pojūčiai ir savirealizacija, jo stiprus poreikis meilei, bei tam, kad juo kiti žavėtųsi, vertintų, girtų, meilikautų jam. Būdingas tvirtas, pastovus, su mažai besikeičiančiomis savybėmis charakteris, nors tuo pačiu ir staigus, audringas požiūris į visus pradėtus reikalus. Naujos iniciatyvos pradedamos tvirtai, stengiantis padaryti iki galo tai, kas pradėta. Būdingas siekis parodyti save esant stipriu, pasitikinčiu savimi, tai žmogus, turintis daug gyvybinių jėgų, energijos, noro būti lyderiu, nemėgstantis staigių permainų, naujovių, gali nepastebėti realybės pokyčių. Vertėtų gyvenime mokytis santūrumo, gebėjimo priprasti prie naujovių, permainų, mokytis bendrauti su kitais žmonėmis viename lygmenyje, vystyti objektyvumą.

Kada vidinė įgimta energetika atitinka Liūto ženklo savybes, tai individui būdingas noras būti dėmesio centre, visus apdalinti sava šiluma ir dėmesiu. Tokiam žmogui būdinga valia, energija, galingumas, gebėjimas skatinti įkvėpimą savyje ir kituose, būdingas atvirumas ir tiesumas, fizinis aktyvumas, pastovumas, gali traukti sportas. Tai žmogus, gebantis komanduoti, valdyti, daryti kitus pavaldžiais, siekiantis užimti centrinę lyderio poziciją, turintis gerus vadovavimo, organizacinius gabumus, gebantis įgyti autoritetą, pasitikintis savimi, ryžtingas, ištikimas ir atsidavęs, būdingas prieraišumas prie artimų ir mylimų žmonių. Galimas staigumas, impulsyvumas, bet ir atlaidumas tuo pačiu, gebėjimas atleisti, būdingas demonstratyvumas, ambicingumas, žaismingumas, stiprus charakteris, tai žmogus, ištikimas saviems principams, siekiantis populiarumo, garbės, jam nepriimtini antraeiliai vaidmenys gyvenime. Dažnai tai turintis talentą mene, muzikoje, literatūroje, tačiau kiek nervingas ir neramus žmogus.

MERGELĖ

Kada Saulė randasi Mergelės ženkle, būdingas polinkis vertinti dėmesį savo atžvilgiu, toks žmogus reaguoja į jausmus, yra diplomatiškas, taktiškas, bet tuo pačiu, jis nuovokus, racionalus, realistiškas ir praktiškas. Tokiam žmogui būdingas geras, logiškas, formalus, aštrus, blaivus protas, įtikinama argumentacija, darbštumas, geros dalykinės savybės, atkaklumas siekiant žinių ir įgūdžių, išprusimas, pareigingumas, metodiškumas, tvarkingumas, ekonomiškumas, punktualumas, sąžiningumas, siekis laikytis visuotinai priimtų nuostatų ir normų, būdingas emocinis stabilumas, uždarumas, nors išoriškai matomas atvirumas.

Jeigu Saulė pažeista, charakteriui gali suteikti tokias savybes, kaip įtarumas, stipri savimeilė, padidintas jautrumas žodžiams, jausmams, emocijoms, per didelis polinkis įsižeisti, ilgai prisiminti skriaudas, perdėtas uolumas, pedantiškumas, manieringumas, nepasitenkinimas, bambėjimas, dirglumas, kerštingumas, nepaklusnumas, polinkis intrigoms, kritikavimui, skeptiškumas, nepatiklumas, gudrumas, smulkmeniškumas, atsargumas, racionalumas, šykštumas, godumas, aikštingumas, tuščios garbės siekimas, užsispyrimas, beširdiškumas, formalizmas, pagiežingumas, bailumas, nervingumas ir ūmumas.

Kada kylantis ženklas yra Mergelė, tai kiti žmonės mato savarankišką žmogų, bet santūrų, nuolankų ir uždarą. Jam būdingas stipriai išvystytas padorumo jausmas, labai svarbu mandagumas, geros manieros, korektiškas elgesys. Kitiems, jo sutiktiems žmonėms, visų pirma į akis krenta jo aiškus, šaltas, objektyvus ir neemocionalus požiūris, nors iš tikrųjų jis sugeba padėti ir pasirūpinti, tik jo užuojauta nėra taip stipriai išreikšta, kad supantys žmonės tai iš karto pajaustų. Jis gali su malonumu padėti kitiems žmonėms reikaluose, reikalaujančiuose kruopštumo, dėmesio detalėms.

Kada vidinė įgimta energetika atitinka Mergelės ženklo savybes, tai labai pastabus, protingas, turintis polinkį mokslui, tobulėjimui žmogus, kuris yra ne per daug ambicingas, todėl gali tenkintis įprasta, niekuo neišsiskiriančia padėtimi gyvenime. Galimas polinkis būti pavaldžioje padėtyje, veikti padėjėjo, o ne lyderio vaidmenyje. Tokiam žmogui svarbus mandagumas, geros manieros, korektiškas elgesys. Kiti žmonės jame gali matyti savarankišką, uždarą natūrą, nors jis geba padėti ir rūpintis, bet jo užuojauta nėra labai ryškiai emociškai išreikšta taip, kad aplinkiniai tai iš karto pajustų. Gali pasirodyti labiau konservatyviu, nei yra iš tikrųjų sielos gilumoje. Toks žmogus pakankamai kuklus, vertindamas save, reikalaujantis iš savęs tobulumo gyvenime, gali būti per daug savikritiškas, gerai matantis detales, jo netenkina, jeigu kažkas daroma ne taip, kaip turėtų būti, tvarka jo aplinkoje jam labai svarbi. Žmogaus trūkumams galima priskirti tai, kad jis linkęs neįvertinti savo galimybių, gyvenime jaučia pasitikėjimo savimi trūkumą, visada dėl visko jaudinasi, pastebi trūkumus, kas skatina jo kritiškumą.

SVARSTYKLĖS

Kada Saulė randasi Svarstyklių ženkle, gali suteikti diplomatiškumą, nepakantumą ginčams, konfliktams, galimai būdingas gebėjimas bendrauti, siekti kompromisų ir bendradarbiavimo, subtilumas, meilė menui, grožio, tvarkos, harmonijos, ramybės siekimas, polinkis intelektualiniam darbui, protinei veiklai. Būdingas lengvas ir bendraujantis charakteris, teisingumas suvokiamas kaip lygybė, išoriškai tai labai malonus, mielas ir draugiškas žmogus. Šio ženklo atstovui galimai būdinga pasitikėjimo savimi stoka, būdingas poreikis bendradarbiavimui, būtinas pagyrimas, palaikymas, toks žmogus lengvai susijaudina, tačiau greitai ir nurimsta. Tokia Saulės padėtis palanki kultūros ir meno darbuotojui, juristui ir diplomatui, administratoriui ir valstybinių struktūrų valdymo aparato darbuotojui.

Jeigu Saulė pažeista, charakteriui gali suteikti tokias savybes, kaip polinkis jaudintis ir pergyventi dėl bet kokios priežasties, polinkis įsimylėti, nusiminti, vėjavaikiškumas, lengvabūdiškumas, nerimastingumas, padidintas ūmumas, išlaidumas, egoizmas, garbės siekimas, abejingas požiūris, nenoras įsigilinti į svetimas problemas, siekis „gesinti ugnį svetimomis rankomis“, merkantiliškumas, užaštrintas imlumas, estetizmas, svajingumas, lepumas, nemeilė fiziniam ir „nešvariam“ darbui, galimas pavydumas, paviršutiniškumas, padidintas polinkis nuovargiui, poilsio poreikis, pasitikėjimo savimi stoka.

Kada kylantis ženklas yra Svarstyklės, tai rodo nuolaidų, minkštą, harmoningą, lengvai bendraujantį, gebantį pradėti pokalbį žmogų, kuris gali nuoširdžiai kalbėti tai, ką galvoja, tačiau savo nuomonės nelinkęs primesti, išoriškai linkęs sutikti ir nusileisti, jo kalba gali būti išraiškinga, su intonacijomis, pauzėmis, saikingais gestais. Toks žmogus nemėgsta vienatvės, jaučiasi nekomfortiškai, kai tenka pasikliauti tik savimi. Santuoka tokiam žmogui turi ypatingą svarbą, jis linkęs vengti kraštutinumų, reikaluose gali išreikšti gerą meninį skonį, stiliaus jausmą.

Kada vidinė įgimta energetika atitinka Svarstyklių ženklo savybes, tai žmogus, užsigimęs diplomatas, nuovokus, kantrus, teisingas, pasirengęs išklausyti įvairias nuomones, pasižiūrėti į situaciją iš kito žmogaus pozicijų. Netgi tuo atveju, jeigu su kuo nors nuomonės stipriai skiriasi, jis linkęs ieškoti panašumų ir sutarimo, o neišryškinti skirtumus. Jis galimai linkęs vengti kraštutinumų, vienpusiškumo, tokiam žmogui būdingas stiprus poreikis meilei, harmonijai, maloniems tarpusavio santykiams, būdingas bendradarbiavimo, kompromiso, draugystės, teisingumo siekimas. Siekdamas palaikymo ir pripažinimo, gali tapti priklausomu nuo svetimos nuomonės, linkęs įtikti, todėl gali nepaisyti savo jausmų ir interesų, stengdamasis neužgauti kitų, visuose reikaluose gali išreikšti savo gerą meninį skonį, stiliaus jausmą. Trūkumams galima priskirti polinkį tapti per daug priklausomu nuo partnerių, problema gali būti negebėjimas surasti pusiausvyrą tarp pačio savęs ir kitų žmonių. Galimai būdingas bruzdumas, kartais per gera nuomonė apie save, garbės siekimas, nesavarankiškumas, polinkio darbui trūkumas.

SKORPIONAS

Kada Saulė randasi Skorpiono ženkle, gali suteikti pasitikėjimą savimi, nuosavos vertės jausmą, valdingumą, kibumą, ryžtingumą, santūrumą, uždarumą, intuiciją, įžvalgą, savitvardą, discipliną, ištvermę, drąsą, pareigingumą ir darbštumą, užsispyrimą ir atkaklumą, atsakingumą ir geranoriškumą, tvarkingumą ir sąžiningumą reikaluose, ištikimybę ir atsidavimą, ūkiškumą ir taupumą, išvystytą savininkiškumo jausmą, realizmą ir praktiškumą, nuovokumą ir protingumą, tvirtumą, rūpestingumą, dėmesingumą su grubumo, pajuokimo, aštrios kalbos atspalviu, gilų ir gerą suvokimą, turtingą vaizduotę ir gerą atmintį. Būdinga vidinė emocinė įtampa ir aistringas noras turėti, pažinti, mokymasis stimuliuoja aktyvumą ir sveikas ambicijas, suteikia įgimtas kovotojo savybes, didžiulę energiją ir valios jėgą, gebėjimą surasti silpną priešininko vietą, būdingas išskirtinai stiprus charakteris. Skorpiono ženklo atstovą galima palenkti savo pusėn, dovanojant jam dovanas, tačiau būtinas atsargumas, kadangi galima lengvai tapti jo nuosavybe, o tai, kas jam priklauso, savininkas Skorpionas laiko labai kibiai, neatiduodamas.

Jeigu Saulė pažeista, charakteriui gali suteikti tokias savybes, kaip aštrūs vidiniai pergyvenimai, įtarumas, dirglumas, padidintas seksualumas, polinkis įsižeisti, prieštarauti, būdingas pavydas, savivalė, gudrumas, kerštingumas, polinkis ilgai prisiminti skriaudą, panaudoti prievartą, griaunančios išraiškos, žiaurumas, agresyvumas, negailestingumas, grubumas, įžūlumas, dygumas, sarkazmas, polinkis įžeisti, neapdairumas, nekantrumas, polinkis pasipuikuoti, įgelti. Tokiam žmogui galimai būdingas polinkis apgauti, įžūliai meluoti ir išduoti, būdingas godumas, savimeilė, meilė prabangai ir išlaidumas, savo jėgų pervertinimas, interesų praradimas, jeigu tai nesuteikia asmeninės naudos.

Kada kylantis ženklas yra Skorpionas, tai santykiuose su kitais, toks žmogus gali būti atsargus, kartais netgi įtarus, o dėl būdingo santūrumo, kiti jį gali laikyti labai paslaptingu. Į supančius žmones jis gali žiūrėti kiek pašaipiai, su ironija, jo kalba gali būti aštroka, žvilgsnis kibus, nepatiklus. Savo vidine slapta jėga, magnetizmu, žavesiu gali patraukti kitų dėmesį, gali slėpti savo mintis, bet atvirai „išlieti“ jausmus, gali labai adekvačiai veikti kritinėse situacijose, kurių gali net sąmoningai ieškoti.

Kada vidinė įgimta energetika atitinka Skorpiono ženklo savybes, tai po ramia tokio žmogaus išore slepiasi didžiulė emocinė giluma, jautrumas, sudėtingumas ir neįtikėtinas ryžtingumas. Jeigu toks žmogus ko nors nori, to siekia neskubėdamas, tačiau atkakliai, su pilnu atsidavimu, todėl pasiekia sėkmės. Tai žmogus, nelinkęs gyventi lengvai ir paviršutiniškai, tai siekiantis gyventi aistringai, intensyviai, nevengiantis iššūkių, pavojų, susitikimo „akis į akį“ su tamsiąją gyvenimo puse, žmogišku skausmu ir kova. Toks žmogus gali gerai veikti kritinėse situacijose, gali dažnai pats jų ieškoti, kadangi jam patinka jausti, kad jis „gyvena pilnu tempu“. Santykiuose su kitais žmonėmis jis labai atsargus, kartais netgi įtarus, pasitikėti gali tik artimai pažinęs žmogų. Jeigu toks žmogus save susieja su kuo nors emociškai, jis išreiškia didžiulį atsidavimą, tarsi pašvęsdamas save šitam žmogui, tačiau mainais tikisi tokios pat neginčijamos ištikimybės, o jeigu jį kada nors išduos tas žmogus, kuriuo jis rūpinasi, tokiu atveju jis gali nekęsti lygiai taip pat aistringai, kaip anksčiau tą žmogų mylėjo, jis nieko nedaro pusiau, viską atlieka pilnai. Jam būdingas didžiulis magnetizmas, ypatingai traukiantis priešingos lyties atstoves. Tokiam žmogui būdingi trūkumai, tai griežtumas, „žiaurumas“, užsispyrimas, agresyvumas, aistringumas, instinktyvumas, smarkumas, parengtis kovai. Galimas santykių pažeidimas su artimais žmonėmis.

ŠAULYS

Kada Saulė randasi Šaulio ženkle, suteikia optimizmo ir gyvenimo džiaugsmo, energijos, pasitikėjimo savimi, skatina ambicijas, stipriai išvystytą vaizduotę, siekį praplėsti savo žinias, išeiti už savo galimybių ribų. Tokia Saulės padėtis suteikia toliaregiškumą, nepriklausomybę, įžvalgos ir numatymo talentą, gebėjimą pataikyti tiesiai į tikslą, suteikia dosnumą ir sąžiningumą, gebėjimą užjausti, kilnumą, gebėjimą vadovauti, valdyti, poreikį aukštai visuomeninei padėčiai, pagarbiai, skatina turtingumo ir žinomumo siekį, diplomatiškumą ir gebėjimą laviruoti, meilę kelionėms, turizmui, nuotykiams, sportui, tyrinėjimams. Galimas polinkis gyvai domėtis literatūra, mokslu, medicina, filosofija, religija, švietimu, jurisprudencija, moralės klausimais, gali turėti daugybinius talentus, kūrybinius gabumus. Šio ženklo atstovas gali atvirai išreikšti nepakantumą socialiniams sąlyginumams, nepakęsti prievartos, labai dažnai galimos problemos santuokoje ir šeimyniniame gyvenime.

Jeigu Saulė pažeista, charakteriui gali suteikti tokias savybes, kaip neramumas, blaškymasis, toks žmogus galimai mėgstantis malonumus, siekiantis žavėti ir gundyti, jam būdinga stipri savimeilė, nervingumas, bruzdumas, neapdairumas, polinkis savireklamai, tariamam paslaugumui, bendravimui, būdingas griežtumas, tiesmukumas, polinkis rizikai, avantiūroms ir nuotykiams. Toks žmogus gali būti neįprastai mėgstantis laisvę ir nepriklausomybę, turintis polinkį įsižeisti, galimas per didelis išdidumas, kaprizingumas, polinkis apgaulei, pagundoms.

Kada kylantis ženklas yra Šaulys, tai tokiame žmoguje galima matyti gerą draugą, bičiulį (arba sportininką), nors ne visada nuoseklų. Pokalbyje jis gali perimti iniciatyvą, kalbėti garsiai, griežtokai, nors tuo pačiu optimistiškai, geranoriškai, linksmai ir atvirai. Visada gali kalbėti tai, ką galvoja, kartais netgi tada, kada jo neklausiama, gali labai sumaniai reklamuoti save, galimas azartiškumas, gali mėgti pakalbėti, gali kažką labai įtikinamai pažadėti, kartais galimas polinkis rizikai. Tokiam žmogui būdingas didžiulis tikėjimas gyvenimu, po nusivylimų ir pojūčio, kad yra nugalėtas, jis gali greitai atgauti pusiausvyrą.

Kada vidinė įgimta energetika atitinka Šaulio ženklo savybes, tai draugiškas, filosofinių pažiūrų, visiškai atviras, mėgstantis pakalbėti, labai įtikinamai kažką pažadėti žmogus, jo svajonės visada didingos, didžiulis tikėjimas gyvenimu, o po nesėkmių labai greitai atgaunantis pusiausvyrą. Tai nepriklausomas, laisvę mėgstantis žmogus, negalintis pakęsti ilgesnio “įkalinimo“, todėl draugai ir mylimi žmonės turėtų priimti šį jo veiksmų laisvės poreikį. Pareigas ir atsakomybę prisiima sunkiai, jis gali priešintis suaugusių gyvenimo pareigų ir apribojimų prisiėmimui. Aplinkiniai tokį žmogų gali laikyti išmintingu, bet ne visada nuosekliu, kadangi jis nelinkęs leistis į smulkmenas, o mato visą vaizdą pilnai, kas jam suteikia naujas galimybes. Jam patinka turėti tikslą, kurio jis gali siekti, bet pasiekęs, iš karto suranda kitą, jis visada ieško naujų galimybių. Trūkumams galima priskirti tai, kad jis jaučiasi tarsi „kalinys“, jeigu ilgesnį laiką jis priverstas būti kasdieniame, ramiame, saugiame, mažame pasaulėlyje. Gali būti azartiškas žaidėjas, linkęs į riziką ir avantiūras.

OŽIARAGIS

Kada Saulė randasi Ožiaragio ženkle, gali suteikti tikslingumą, gebėjimą planuoti, stengtis, sveikas ambicijas, darbštumą, atkaklumą, užsispyrimą, praktiškumą, stabilumą, budrumą, apdairumą, atsargumą ir protingumą, minčių koncentraciją ir aiškią atmintį. Saulė, būdama Ožiaragio ženkle, skatina apgalvoti veiksmus, padeda formuoti aiškią nuovoką, suteikia polinkį ekonomiškumui ir taupumui, savitvardą ir discipliną, ramumą ir nuovokumą, ištvermę ir kantrybę, siekį priklausyti išrinktųjų ratui, gebėjimą nugalėti kliūtis ir panaudoti kitus žmones savo planų įgyvendinimui, giliai pasinerti į problemų esmę, išnaudoti net ir mažiausius šansus ir galimybes. Ožiaragio ženklo atstovas labiau kolektyvo žmogus, nelinkęs veikti vienumoje, kadangi darbas vienumoje jam skatina depresiją, todėl jis gali aplinkinius įtraukti į bendrą veiklą, kurią jis suplanuoja, arba kurią jis privalo atlikti.

Jeigu Saulė pažeista, charakteriui gali suteikti tokias savybes, kaip polinkis pesimizmui, depresijoms, būdinga melancholija, prislėgtumas, per didelis atsargumas ir neryžtingumas, polinkis skųstis, liūdėti, negebėjimas padaryti pasirinkimą, sprendimus, būdingos baimės, pedantiškumas ir užsispyrimas, nepagrįstas ambicingumas, atsainumas, perdėtas griežtumas ir niūrumas, autoritariškumas, valdingumas, konfliktiškumas, dirglumas, noras pasirodyti, nepasitikėjimas ir susvetimėjimas, apgaulingas patiklumas, egoizmas, šykštumas, išdidumas ir klastingumas, įžeidumas, dvilypumas, polinkis išdavystei ir šmeižtui, pretenzijos į priviligijuotą padėtį.

Kada kylantis ženklas yra Ožiaragis, tai rodo brandų, rimtą, ramų, nuovokų, emocionaliai santūrų žmogų, kuriam nepatinka verksmingas sentimentalumas, jis nelinkęs viešai rodyti savo jausmus, ypač pozityvius. Tokiam žmogui patinka visada atrodyti harmoningu, stabiliu, jis nepakenčia pasirodyti silpnu ir pažeidžiamu, linkęs gerbti tradicijas ir viską, kas atlaikė laiko išbandymus, jaučia, kad daug ko galima pasimokyti iš vyresnių, labiau patyrusių žmonių.

Kada vidinė įgimta energetika atitinka Ožiaragio ženklo savybes, tai toks žmogus gali kaupti protingą patirtį, jis pragmatiškas, įžvalgus, geras strategas, kruopščiai planuojantis savo veiksmus didžiausio efektyvumo ir geriausio rezultato pasiekimui, kartais tapdamas netgi kažkiek cinišku. Tikslo pasiekimui pasirengęs ilgai ir atkakliai dirbti, nors tai jam padaryti gali būti nelengva, jis nelaukia, kad kažkas kitas juo pasirūpintų, tokios pagalbos jis neieško, o kartais visai nepriima. Tai labai ambicingas žmogus, tik viešai šito neparodo, vengia visko, kas ryšku, kas krenta į akis, jis gali būti labai atsakingas, susirūpinęs savais įsipareigojimais kitų žmonių atžvilgiu. Gyvenime linkęs įsigyti tik kokybiškus daiktus, kurie gali tarnauti ilgą laiką, laikydamas tai sėkminga finansine investicija, o ne lengvabūdiška pramoga.

VANDENIS

Kada Saulė randasi Vandenio ženkle, šio ženklo atstovas gali būti aktyvus, turėti stiprią intuiciją, vidinės laisvės pojūtį, būdingas ryžtingumas, nesavanaudiškumas, ištikimybė, nuoširdumas, apdairumas, protingumas, altruizmas, draugiškumas, demokratiškumas, interesas viskam, kas nauja, neįprasta, polinkis daryti nestandartinius sprendimus, laisvės ir nepriklausomybės siekimas. Gali išryškėti interesas kosminiams reiškiniams, elektrai, astronomijai, astrologijai, išradėjiškai, inžinerinei veiklai, neįprastiems ir anomaliems reiškiniams. Būdingas nuoširdus įsitikinimas savo teisumu, o nepaisant demokratiškumo, tai užsigimęs individualistas, labiau už viską pasaulyje vertinantis savo vidinę laisvę. Sprendimus gali daryti spontaniškai, paskutinę minutę, ne visada mėgstantis planuoti savo veiklą, dėl ko laikomas uždaru, nors šio ženklo atstovas pats ne visada žino, kokį jis sprendimą padarys, tačiau sprendimai būna atsakingi, skatinantys pasitikėjimą, būdingas polinkis visada padaryti tai, kas pažadėta.

Jeigu Saulė pažeista, charakteriui gali suteikti tokias savybes, kaip poliarinės būsenos, pereinančios iš vieno kraštutinumo į kitą, nuo pasyvumo iki audringos veiklos, polinkis rizikai ir savų jėgų pervertinimas, per didelis pasitikėjimas savimi, autoritariškumas, polinkis radikaliems sprendimams, santykių nutraukimui, absoliutus įsitikinimas savo teisumu, spontaniškumas, nenuspėjamumas, ekscentriškumas, paviršutiniškumas, pasyvumas, tingumas, liūdesys, griaunančios išraiškos, kartais šaltumas ir nedraugiškumas.

Kada kylantis ženklas yra Vandenis, tai toks žmogus gali būti geru draugu, bičiuliu, jis objektyvus, teisingas, emociškai nešališkas, charakteris nuoširdus, gali kalbėti tai, ką galvoja. Toks žmogus bendraujantis, bet kažkiek ekscentriškas, jo kiek neįprasta elgsena, galimas polinkis pokštams, staigiems, veržliems judesiams, staigiai keičiantiems būseną. Su kitais žmonėmis jį gali suartinti bendri draugiški interesai, bet ne giminingi emociniai ryšiai, jis gali būti labai nepriklausomas, mėgstantis laisvę, turintis būdingą laisvą požiūrį į santuoką, o gyvenime gali siekti kažką pastoviai atnaujinti, keisti.

Kada vidinė įgimta energetika atitinka Vandenio ženklo savybes, tai individo požiūris į pasaulį ir gyvenimo nuostatos nuspalvintos vienybės, teisingumo, brolybės, žmogaus teisių idealais, nuoširdžiai domina bendra, visuotinė, ne vien tik nuosava gerovė. Kartais gali nepastebėti, arba ignoruoti asmeninius poreikius, norus ir jausmus, ypač jeigu jie neatitinka žmogaus sampratų, kaip reikėtų jaustis ir veikti, gali traukti visos naujovės, naujausios technologijos, naujausi žmogaus mąstymo ir vystymosi pasiekimai. Žmogui nepriimtinas tradicinis požiūris sekso klausimais, jam labiau būdingas „laisvas“ požiūris į santuoką, tarpusavio santykius, pareigų, atsakomybės paskirstymą vaikų auklėjimo sferoje. Būdingas labiau ne asmeninio gyvenimo, ribojamo namų sfera poreikis, bet esantis sąsajoje su plačiu žmonių ratu. Šeimyninių ryšių palaikymas, artimi, gilūs, asmeniniai santykiai tokiam žmogui gali likti antrame plane po darbo ir visuomeninių reikalų. Žmogus gali turėti daug pažįstamų, bet mažai tikrai realiai artimų žmonių, artumas su kitais žmonėmis grindžiamas bendrais idealais ir principais, o ne emociniais ryšiais. Trūkumams galima priskirti kintančią nuotaiką, nepakankamą ištvermę, dažnai kintančius tikslus.

ŽUVYS

Kada Saulė randasi Žuvų ženkle, charakteriui būdingas aukštas sensityvumas, subtilus psichologiškumas, imlumas, gebėjimas užjausti, gailestingumas, gerumas, rūpestingumas, dėmesingumas, sentimentalumas. Būdinga labai turtinga vaizduotė, polinkis pasinerti į savo vidinį fantazijų ir godų pasaulį, būdingas įkvėpimas, romantiškumas, gebėjimas paklusti ir prisitaikyti prie aplinkinių, pareigingumas, ūkiškumas, atsakingumas, geranoriškumas, taupumas, ekonomiškumas, metodiškumas. Galimai išvystytas savininkiškumo jausmas, gali išryškėti meilė paslaptims, interesas religijai ir dvasinėms problemoms, psichologijai, psichiatrijai, muzikai, menui, humanitariniams mokslams, pedagogikai, chemijai, farmakologijai, medicinai, parapsichologijai, kinematografijai.

Jeigu Saulė pažeista, charakteriui gali suteikti tokias savybes, kaip neryžtingumas, dvilypumas, polinkis plaukti pasroviui, pataikavimas saviems norams ir užgaidoms, nuolanki priklausomybė ir paklusimas svetimai įtakai, užaštrintas imlumas, baimės, fobijos, paniškos nuotaikos, pergyvenimai, kentėjimas, saviapgaulė, utopizmas, svajingumas, idealizmas, fantazijos, iliuzijos, išgalvotos problemos, per didelis dėmesys smulkmenoms, detalėms, ekscentriškumas, per didelis potraukis paslaptingumui, intrigoms. Tokio žmogaus gali nesuprasti supantys jį žmonės, tame tarpe ir artimieji, kas gali skatinti kentėjimą.

Kada kylantis ženklas yra Žuvys, tai geras, kuklus, drovus žmogus, galintis slėpti savo mintis, bet negalintis nuslėpti savo jausmų. Toks žmogus gyvenime vadovaujasi jausmais, širdimi, intuicija, bet mažiau protu, jis ne toks struktūrizuotas ir tvirtas savo požiūriuose, kaip daugelis kitų žmonių, tai gali skatinti neaiškumą, neapibrėžtumą, bet tai gali suteikti labai lankstų, vientisą būdą tikslų pasiekimui. Būdingas labai neigiamas požiūris į konfliktus, galimai būdingas polinkis pasyvumui, o problemų sprendimo būdas – leisti pačioms išsispręsti savaime, nepasinaudojant sava valia ir neįtakojant jų eigos.

Kada vidinė įgimta energetika atitinka Žuvų ženklo savybes, tai tokio žmogaus požiūris į gyvenimą gali būti dvasingas, religingas, jis gali būti labai užjaučiantis, netoleruojantis jokio gyvo padaro kankinimo, ar tai būtų žmogus, gyvūnas, ar augalas. Tokio žmogaus vaizduotės ir fantazijų pasaulis gali atrodyti realus, jis gali jam tapti užuovėja tuo atveju, kada išorinis pasaulis tampa per daug agresyvus, reiklus, ar tiesiog neįdomus. Žmogus gali būti geraširdis, dosnus, kiti žmonės gali linkti prie jo, jausdami jo gebėjimą užjausti, kadangi jis gali apdovanoti, padėti apsirūpinti kitiems žmonėms netgi tuo atveju, kada jie piknaudžiauja jo prielankumu, ar tampa per daug priklausomi nuo jo. Jis gali nepastebėti, atleisti silpnybes kaip kitiems žmonėms, taip ir pačiam sau, tokiam žmogui gali trūkti racionalaus, logiško požiūrio į gyvenimą, jis nelabai priima logiškus argumentus, bandant jam ką nors paaiškinti. Žmogui vadovauja jausmai, intuicija, širdis, triukšmingose kompanijose jis gali atsidurti „antrame plane“, jis labiau linkęs į pasyvumą, gali daug jausti, žinoti, tikėtis, stebėti, bet mažai veikti. Būdingi tokio žmogaus trūkumai, gali būti tingumas, mėgavimosi aistra, bei polinkis nusišalinti nuo realybės įvairių stimuliatorių pagalba.

 
00 rss Sužinok
astrologines
naujienas pirmas